Artykuły

Energetyzujące właściwości Mandali – energia kształtu w ocenie radiestezyjnej

Radiestezyjna jednostka skali Bovisa nie ma ściśle określonej definicji. Nie jest to również żadna wielkość fizyczna, którą można w sposób dokładny zmierzyć. Pomiar wykonywany jest przez różdżkarza (radiestetę), który badając określone miejsce lub obiekt przy użyciu odpowiedniego sprzętu (np. wahadła, różdżki) deklaruje liczbę Bovisa.

Wartość 6500 w skali Bovisa jest uznawana za wartość „neutralną” i jest uznawana za wartość promieniowania ciała dorosłego, zdrowego człowieka. Wartości promieniowania poniżej 6500 są uznawane za szkodliwe dla organizmów żywych, natomiast wartości powyżej 6500 wskazują na promieniowania działające korzystnie.

KOLORY RADIESTEZYJNE – nie są kolorami spostrzeganymi gołym okiem ludzkim, lecz stanowią pojęcie umowne, stosowane w radiestezji, pozwalające na klasyfikację i porównanie emisji różnego rodzaju promieniowania. Noszą one takie same nazwy, jak barwy pasm widma słonecznego, choć nie są z nimi bezpośrednio fizycznie związane. Kolory radiestezyjne rezonują w odpowiednich miejscach na wahadle uniwersalnym, przy doborze właściwego węzła oraz na stosownej długości sznurka wahadła neutralnego. Uporządkowane one są w odpowiedni szereg: biel pełna – B oznacza równowagę poprzez: ultrafiolet /UF/, fiolet /F/, indygo /J/, niebieski /N/, zielony /Z/, żółty /Ż/, pomarańczowy /P/, czerwony /Cz/, czarny /C/, aż do „szarego” /Sz/ /zwanego również „zielenią ujemną”/

Badanie radiestezyjne naszych Mandali drewnianych przyniosło nowe doświadczenie i niespodziewaną wiedzę na temat oddziaływania energii kształtu.

Nasze Mandale drewniane promieniują kolorami, które określa się w radiestezji jako nowe kolory radiestezyjne, a są nimi:

  • Świetlista biel – zawiera silne kosmiczne uzdrawiające energie
  • Podczerwień – regeneruje uszkodzone DNA
  • Platyna – harmonizuje ciało, umysł i duszę z najwyższą sferą duchową
  • Róż – oznacza uniwersalną miłość APAGE, reguluje czakram serca
  • Złoty – posiada wibrację Gwiazdy Polarnej, wzmacnia siłę woli i działa antydepresyjnie
  • Srebrny – utwierdza człowieka w realizacji jego planów i marzeń.

Dziękujemy serdecznie Panu Włodzimierzowi, który wykonał dla nas ekspertyzę radiestezyjną mandali. Sam z pasją zgłębia zagadnienia radiestezji i otaczającego nas świata energii.

Dla przykładu pokazujemy właściwości kilku z naszych MANDALI.

MANDALALA

mandalala

Ekspertyza radiestezyjna MANDALALA  z dnia  12 marca 2016 roku:

MANDALALA emituje pozytywne promieniowanie na odległość 7 metrów przed siebie z siłą 50000 jednostek w skali Bovisa (wielkość używana przez radiestetów i zwolenników geomancji, skala służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego).

MANDALALA emanuje kolorami: świetlistą bielą (EB zawiera silne kosmiczne uzdrawiające energie), różowym (wibracje bezwarunkowej miłości) i złotym (działanie  wzmacniające siłę woli, antydepresyjnie).

Mandala Sri Yantra

mandala-sri-yantra

Ekspertyza radiestezyjna Mandala Sri Yantra z dnia  12 marca 2016 roku:

MANDALA emituje pozytywne promieniowanie na odległość 8 metrów przed siebie z siłą 45000 jednostek w skali Bovisa (wielkość używana przez radiestetów i zwolenników geomancji, skala służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego).

MANDALA emanuje kolorami: świetlistą bielą (EB zawiera silne kosmiczne uzdrawiające energie),  złotym ( co oznacza wysokie wibracje wzmacniające siłę woli).

Mandala inspirowana symbolem stworzenia i jedności Wszechświata, jest wyrazem najgłębszych praw i sił boskiej Matki Natury.

MANDALAMIA

mandalamia

Ekspertyza radiestezyjna MANDALAMIA  z dnia  12 marca 2016 roku:

MANDALAMIA emituje pozytywne promieniowanie na odległość 8 metrów przed siebie z siłą 47000 jednostek w skali Bovisa (wielkość używana przez radiestetów i zwolenników geomancji, skala służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego).

MANDALAMIA emanuje kolorami: świetlistą bielą (EB zawiera silne kosmiczne uzdrawiające energie),  złotym (działanie  wzmacniające siłę woli, antydepresyjnie).

Mandala wzorowana na Kwiecie Lotosu o tysiącu płatków  – symbolu czakry korony.

MANDALAYO

mandalayo

Ekspertyza radiestezyjna MANDALAYO  z dnia  12 marca 2016 roku:

MANDALAYO emituje pozytywne promieniowanie na odległość 9,5 metrów przed siebie z siłą 65000 jednostek w skali Bovisa (wielkość używana przez radiestetów i zwolenników geomancji, skala służąca do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego).

MANDALAYO emanuje kolorem świetlistej bieli (EB) – zawiera silne kosmiczne uzdrawiające energie.

MANDALA inspirowana kształtem Torusa, który jest obrazem nieskończoności, nieustannego ruchu.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji mandali.