Autorskie grafiki

Limitowana seria obrazów

Prezentowane poniżej prace są kompozycjami rysunków autorskich przetworzonych i barwionych cyfrowo. Wysoka jakość druku na specjalnym papierze dekoracyjnym, podkreślona jest dobranym passe-partout i przykryta jest bezbarwną płytą plexiglas.

Galeria rysunku MandalaMan ma wyłączne prawo druku i udostępniania prezentowanych dzieł autorskich. Kopie są numerowane i jest ich limitowana ilość. Po wyczerpaniu nakładu udostępnianie oferowanej pracy jest zakończone. Oryginałów oznaczonych numerem 001 nie udostępniam.

Do każdego oferowanego obrazu wystawiany jest certyfikat autentyczności (polsko-angielski), który stanowi świadectwo oryginalności dzieła. Certyfikat jest zabezpieczony pieczęcią Galerii MandalaMan, posiada datę wykonania kopii, kolejny numer z informacją o ilości dostępnych egzemplarzy (np. trzeci z serii 50) oraz unikatową sygnaturę autora – niepowtarzalne oznaczenie danej kopii w limitowanej serii.

Mandale

Motyle

Fantazje

Tajemnicze portrety

Obrazy oprawione na sprzedaż

Każdy obraz w Galerii MandalaMan oprawiony jest w stylizowane, drewniane ramy lipowe – wykonane w pracowni. Ramy mogą posiadać ażur lub wyciętą zdobnie krawędź bądź też specjalnie strukturyzowaną i polerowaną powierzchnię. Mogą też być barwione.

Motyw rysunku i ramy stanowią oryginalną kompozycję, nieosiągalną w żadnej innej galerii.

Pracownia wykonuje ramy drewniane na zamówienie według zapotrzebowania klienta w zakresie kształtu, szerokości oraz wybarwienia.

Przedstawione poniżej propozycje to proste, klasyczne ramy lipowe o szerokości 7-10 cm, o specjalnie polerowanej powierzchni i nie barwione.

 

Zapraszam do obejrzenia oryginalnych rysunków autorskich